Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Nebankovní OKpůjčka, OKpůjčka bez poplatků

Potřebujete ve svém domě či bytě provést výměnu oken, ale je to pro Vás velice finančně nákladné, neboť jste vypotřebovali Váš celkový finanční zdroj? Přemýšlíte, zda byste si našetřili nebo raději sáhnete po možnosti půjčky, která by pokryla veškeré náklady spojené s výměnou oken?

OK půjčka na cokoli

Dnes již existují spousty společností, které nabízejí různá řešení těchto problémů. Zejména se jedná o poskytnutí půjčky, v tomto případě spotřebitelské. Jak tedy nějakou takovou společnost najít, která by vyřešila Váš problém? Jistě jste hledali různě po internetu, ale pořád žádnou nenacházíte?

Nebankovní OK půjčka je rychlá

Proto nám dovolte, abychom se představili - jsme společnost, která působí na trhu několik let, kdy při tomto působení jsme získali řadu zkušeností, které nám pomáhají usnadňovat sjednávání půjček pro naše klienty.

Co tedy konkrétně nabízíme vzhledem k tomu, že si chcete půjčit na výměnu oken? V tomto případě se jedná o spotřebitelskou půjčku, která může dosahovat výše až 300.000 Kč, kdy před jejím sjednáním je potřeba splnit podmínky. Jednou z nich je ta, kdy nám musíte doložit Váš příjem. Jedná se o tzv. prokazatelný příjem, který může být starobní nebo invalidní důchod, rodičovský příspěvek, příjem plynoucí z podnikání nebo ze zaměstnání. Zkrátka nám musíte dokázat, že máte stálý příjem.

Nebankovní OK půjčka i po insolvenci

Druhá podmínka zní tak, že jako náš klient nesmíte být v exekuci (exekučním řízení). To znamená, že nesmíte být zadluženi natolik, že se u Vás vyskytuje exekuce. Poslední podmínka, kterou máme, zní tak, že nesmíte mít trvalé bydliště na městském úřadu, což v překladu znamená, že náš klient nesmí "bydlet" na městském úřadu.

Co ale dělat pokud jste se situaci s dluhy rozhodl řešit insolvenčním řízením? Tak i pro tuto skutečnost nabízíme řešení svým klientům. Tedy pokud náš klient se rozhodne pro řešení dluhů pomocí insolvence, tak po jejím ukončení naše společnost nabízí řešení v podobě půjčky po insolvenci. Tato půjčka je ve výši 50.000 Kč, kdy Váš prokazatelný příjem musí být ve výši 12.000 Kč.

Naše společnost poskytuje i podnikatelské půjčky ve výši od 30.000 Kč do 75.000 Kč s nutností prokázat občanský průkaz. To je vše co poskytujeme za služby svým klientům. Při každém sjednávání půjčky pečlivě posuzujeme žádost našich klientů a dbáme na to, aby byli maximálně spokojeni. Veškeré poskytnuté finanční prostředky pochází z bankovní i nebankovní oblasti.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.